تبلیغات
فریادزیرآب - دانشگاه آزاد لاهیجان

...خوش آمدید

نازنینم بی نهایت از حضورت خوشحالم! با تمام وجود می گم خوش اومدی و دوستت دارم! حرف زیادی واسه گفتن نیست جز اینکه : فریاده من شکایته یه روحه بیقراره روحه که خسته از همه زخمیه روزگاره


دانشگاه آزاد لاهیجان

 

دو روز پیش بود كه "الف" یكی از دوستای وبلاگی توی یه آف خیلی كوتاه از یك خودكشی توی دانشگاهشون بهم خبر داد و اون واحد دانشگاهی جایی نبود جز دانشگاه آزاد واحد لاهیجان .

 

" الف " با التهاب خاصی گفته بود كه یكی از دخترهای دانشجو كه به اتاق حراست دانشگاه منتقل شده بود بعد از لحظاتی جلوی چشم سایر هم دانشگاهی ها خودش رو از پنجره ی طبقه چهارم به پایین پرتاب كرده !!

 

این خبر بر خلاف افتضاح دانشگاه زنجان خیلی زود روی خبرگزاری ها دیده نشد . اما به هر حال این خبر هم نشد كه در خفا بمونه و حالا تمام روزنامه ها وجراید و مطبوعات الكترونیكی و غیر الكترونیكی دارن از این فاجعه می نویسند و همه به دنبال علت هستند و همه می نویسند دلیل این قضیه بر ما پوشیده است !

 

ذهنم مشغول شده ! نهایت كاری كه حراست و كمیته انضباطی می تونن انجام بدن اخراج دانشجو هست و در مواردی كه بخوان اذیت كنن میتونن واسه طرف پرونده سازی كنن كه خدا رو شكر توی این مملكت انجام این كار در تمام صنوف و اداره جات كار خیلی سختی نیست . نمیدونم !!! مگه چه آس و برگ برنده ای واسه دخترك داشتند ؟

 

نمیدونم دخترك به چه دلیلی به اونجا احضار شده و نیز نمیدونم كه چه چیزی بینشون گذشته یا چه پیشنهاداتی داده شده چه تهدید هایی صورت گرفته كه یك آدم كه قطعا زندگی رو دوست داره در یك لحظه چنین تصمیمی رو میگیره !!

 

دیگه انگار دانشگاه ها هم جای امنی برای خانواده ها نخواهد بود !!!

 

منتظر شنیدن اصل ماجرا از "الف" عزیز هستم .

 

پ ن 1  : دانشگاهی كه محمدرضا توش درس بده و دم كلفتی كنه نباید انتظار زیادی از حراستش داشت !!!

 

پ ن 2 : بعد از "زنجان" و "لاهیجان" احتمالا باید این بار منتظر اخباری از رفسنجان و برازجان باشیم !!!

 


[ به قلم : فرناز ] [ساعت : 10:06 ق.ظ ] [ موضوع : عمومی , ]
[ نظرات []] [لینک ثابت ] [ صفحه بالای ] [ نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 5 تیر 1387 ]


تبلیغات

محل درج تبلیغات شما

© استفاده از مطالب و تصاویر مندرج در این وبلاگ با اطلاع قبلی نویسنده آن بلامانع است
Copyright © 2006-2008 Lover Tanha Team Web Development, All rights reserved