تبلیغات
فریادزیرآب - برج حوت

...خوش آمدید

نازنینم بی نهایت از حضورت خوشحالم! با تمام وجود می گم خوش اومدی و دوستت دارم! حرف زیادی واسه گفتن نیست جز اینکه : فریاده من شکایته یه روحه بیقراره روحه که خسته از همه زخمیه روزگاره


برج حوت

با

وای خدایا !!!!!!!!!

وای خدایا !!!!!!!!!!!!!!!

شاید از هر کسی بشه حرف شنید ، اما مگه میشه تصور کرد شیخ بزرگ به آدم طعنه بزنه و آدم هیچ حرکتی انجام نده  ؟؟

خب موضوع واسه نوشتن زیاد دارم ، واسه فریاد زدن به اندازه ی کافی علت دارم ، توی این مملکت که شب میخوابیم و صبح بیدار میشیم ، یه روز پودر نیست ، یه روزچایی میشه 8000 تومن ، یه روز برنج انقدر گرون میشه که وقتی به لطف دولت مهرورز نهم قیمت بالا رفته دویست تومن ارزون میشه و همه میگن به به عجب دولتی ، وقتی که یه معاون دانشجویی اینطور بی شرمانه حیثیت خودش و یه دختر دانشجو رو میبره زیر سوال ، وقتی که دکترمون میره ایتالیا و اون همه داستان به پا میشه ، وقتی یه حاج آقایی توی یه تریبون آزاد میگه جوون ها فقط واسه ازدواج کردن برن محضر و به صندوق مهررضا دلشون رو خوش کنن و فکر بقیه داستان ها نیست ، وقتی سرمربی تیم ملیمون یه آدم ..... میشه ، وقتی ژنرال اونطور همه رو توی استادیوم آزادی به نماز شکر خوندن دعوت می کنه   آخه مگه میشه ننوشت ؟

مگه میشه فریاد نزد ؟ نه آقا پوریا ! باور کنید نمیشه .

حالا به این خاطر که به تلنگر جناب شیخ هم جوابی داده باشیم یه آپ کوچولوی غیر مفید می کنیم و پای خود شیخ رو هم به داستان باز می کنیم!!

چند وقت پیش در جشنواره ی وبلاگی متولدین 12 ماه سال و طالع بینی خورشیدی "امین" یک بلاگر قدیمی و مخاطب همیشگی من رو دعوت به این بازی وبلاگی نمود .

این بازی از این قرار بود که با در اختیار داشتن طالع بینی خورشیدی ماه تولد اقدام به های لایت کردن خصوصیات اخلاقی صحیح خود در این نوشته کنیم تا در نهایت بتونیم آماری بگیریم از تمامی متولدین 12 ماه سال و ببینیم که چه قسمت هایی در بیشتر افراد صدق می کنه ؟

نمیدونم این بازی از کجا شروع شده ؟ نتیجه آمار رو کی و کجا و چطوری اعلام می کنه و اصلا منبع و پایه گذار این کار کی بوده ؟ تنها به این علت که سرم واسه اینطور کارها درد می کنه قبول کردم اما این کار رو موکول کرده بودم به زمان آتی تا با فراغ بال شروع به نوشتن کنم اما شیخ فرصت نداد که نداد !!

فعلا متن رو میذارم و در آینده حتما های لایت لازم رو انجام میدم .

در پایان از شیخ عزیز که یه اسفندی اصیل هست دعوت می کنم به این بازی وارد بشه ، خصوصا اینکه میدونم شیخ با هر چی " برج حوت " هست سلام و علیکی داره اما نه من و نه خودش هنوز متوجه علت این جاذبه نشدیم !

 با آرمان واگذاری

شعار : من باور دارم ...

انگیزه : روشنگری ذهنی ...

هدف : كسب رضایت باطنی ...

روش رسیدن به هدف : مشاهده ی جریان زندگی، خونگرمی و نزدیكی با دیگران و آسان گیری و لذت بردن از زندگی ...

 

شما متولد اسفند هستید؛ دوست داشتنی ترین، پر ظرفیت ترین و بی تعصب ترین موجود عالم. شما روحیه ای بسیار حساس و تاثیرپذیر دارید. حس ششم تان بسیار قوی است و متخصص رؤیابافی و زندگی در عالم تصورات هستید. بگذریم كه با تمام این خصوصیات، شخصی زیرك، فعال، باهوش و دارای حافظه ی قوی می باشید. خصوصیات انسانی شما فراوان است و دوستان خوبی محسوب می شوید.

متولدین اسفند افرادی هنرمند و بااستعداد نیز می باشند و تنها مانعی كه در راهشان قرار دارد، بی حوصلگی و نداشتن پشتكار است. آنها خیلی زود، درست بعد از اینكه كاری را یاد گرفتند و حس كنجكاوی شان را ارضا كرد، از آن كار دلسرد می شوند و به سراغ كار دیگری می روند. در حقیقت آنها به علت ذاتی، كه اكثراً ناخودآگاه با آن برخورد می كنند، چیزی را در زندگی جدی نمی گیرند و به وقت گذرانی مشغول می شوند.

ماهی، علامت جهان معنوی و احساسات و دنیای راز و رمز است. و متولد اسفند، با دو ماهی كه بطور مداوم او را برای رفتن به دو جهت كاملاً مخالف تحریك می كنند، متعلق به این جهان می باشد. او مردم دوست، نیك دل و مهربان است. بسیار با احساس و زودرنج، و در عین حال موجودی قوی و داناست كه با توكل و امید در آبهای عمیق احساس و تجربه پیش می رود و آنچه را كه در این راه عایدش می شود با دیگران در میان می گذارد.

حقیقت را بخواهید، ماهی اصلاً اهل خاك نیست. او در این دنیا، غریبه است و از قوانین كره ی زمین سر در نمی آورد. به همین جهت همیشه حالتی از تحیّر و گیجی در چشمان او وجود دارد، انگار كه با ناباوری زمینیان را نگاه می كند و سر از كارشان در نمی آورد.

از آنجا كه متولد اسفند بسیار تاثیرپذیر می باشد و از آنجا كه او از معرفتی بالا و استعداد هنری بی نظیری برخوردار است _ كه خود به خود او را حساس تر می كند _ نباید اوقاتش را در محیط های مایوس كننده و در كنار افراد منفی و ناامید بگذراند و نباید اجازه بدهد كه روحیه اش با جذب انرژی های منفی، پایین آمده و دچار دلسردی و یأس گردد. این رمز و راز موفقیت اوست. تنها چیزی كه ماهی را از خطر سقوط در اعماق مرداب های بلاتكلیفی و سردرگمی نجات می دهد، « اراده » است. اراده، كلمه ی موفقیت اوست.

نیروی تصور متولد اسفند، سازنده و جالب است. اصولاً از نیروهای باطنی و ذاتی باارزشی برخوردار است كه می تواند برای دستیابی به یك رضایت قلبی و سعادت حقیقی، از آنها استفاده كند.

گاهی اوقات متولدین اسفند، خود را هیپنوتیزم می كنند. آنها یك دنیای توهمی را جانشین جهان واقعی می نمایند و به راحتی در آن زندگی می كنند. شاید این كار در كوتاه مدت برای رهایی از موقعیت های نامناسب و نجات از بعضی اتفاقات، نافع باشد اما به طور قطع انرژی حیاتی آنها را برای مقابله با زندگی واقعی می گیرد.

متولد اسفند معمولاً نیاز به شخصی بسیار قوی برای تكیه كردن دارد. این كار، او را خوشحال می كند و به وی اعتماد به نفس می دهد. اصولاً ماهی از اعتماد به نفس چندانی برخوردار نیست. زندگی در نظر او یك علامت سوال بزرگ و یك نقطه ی ابهام است. او در گذشته ها، خود برترش را یافته ولی به یاد نمی آورد كه آن را در كجای زمان و مكان پیدا كرده و یا از دست داده است! بسیار متواضع و فروتن و آزادمنش است و حال و هوای كشف و شهودی او، همواره در جای دیگری سرگرمش می كند.


به هرحال ماهی، موجودی دوست داشتنی و علامت بركت و خیر است. او با معرفت، دانا، قوی و تواناست. فقط و فقط اگر خود و نیروهای باطنی و معنوی خود را، با اراده و قدرت اندیشه در جهتی مثبت به كار بگیرد، به رضایت واقعی دست خواهد یافت.

نكات مثبت متولد اسفند در رابطه با كار :

متولد اسفند، خوش خلق، خوش صورت، ساده و بی ریا می باشد. او پر انرژی، با استعداد و دارای نیروی تصور عالی است. نیروهای باطنی او قوی و از توان خوبی برای مدیریت و اداره ی كارهای دفتری برخوردار است. در رشته های هنری، « فوق العاده » محسوب می شود.

نكات منفی متولد اسفند در رابطه با كار :

اكثر اوقات، فرار را بر قرار ترجیح می دهد. تخیلات را جایگزین حقیقت می كند. دچار گیجی و ابهام می شود و از رویارویی مثبت و مبارزه صحیح با زندگی، می هراسد. از گذشته تجربه ای نمی اندوزد و دنیای « توهمات » را به دنیای « واقعیت » ترجیح می دهد.


 چگونه در دل متولد اسفند راه پیدا كنیم ؟

 
خصوصیات مثبت اسفند : محبت. تواضع. احساساتی بودن. آگاهی و درك روحی. روان خوانی. دید فلسفی. قدرت شفا بخشی. ترحم. شفقت و دلسوزی. خونگرم و معاشرتی.

خصوصیات منفی اسفند : كم دل و جرأت. توهم و خیالات. خود آزاری. ولگردی. بی ارادگی. دروغگویی. تنبلی. پر توقعی.


اسفند، ماه احساسات و رؤیاها و تخیلات است. پس شما هم در مرحله ی اول باید با رویابافی و احساسات شدید و رقیق سر و كار داشته باشید تا بتوانید در دل متولد این ماه راهی بیابید.

متولد اسفند نیاز به تشویق و ترغیب دارد. باید نیروهای درونی او را درك كنید و آنرا بستائید. شخصی كه بتواند روحیه ی متولد اسفند را بالا ببرد، یعنی به او دید مثبتی از زندگی اهدا كرده و او را امیدوار سازد، نزد او مقام والایی خواهد داشت.


با متولد اسفند، دوست و همدل و صمیمی باشید. با او مثل خودش رفتار كنید؛ گرم و با محبت و خودمانی. او خریدار تكبر و غرور و پرستیژ شما نیست. اما یكرنگی و صمیمیت شما را به جان می خرد.

یادتان باشد كه متولد اسفند از فكر داشتن رقیب نیز به خود می لرزد و اگر حتی بدون جهت، احساس كند كه با او صادق نیستید، بدون رد و بدل كردن كلامی از شما می گریزد. هرگز او را برای شركت در هیچ مسابقه ای ترغیب نكنید. او دوست دارد راهش را آرام و آهسته و بدون عجله طی كند و بی جهت با زندگی درگیر نشود.

روحیه ی متولد اسفند تاثیر پذیر و حساس است. بنابراین غرغر یا انتقاد شما می تواند عكس العمل مشابهی را برایتان به ارمغان آورد. دوست متولد اسفند خود را شاد كنید و به او امید دهید. به وی یادآور شوید كه خداوند بسیار مهربان و بخشنده است و آینده ی روشن و سراسر نور و صفاست.

اگر روزگاری دوست متولد اسفند شما دچار افسردگی و دلواپسی شد با سخنان محبت آمیز خود، اعتماد به نفس را به او بازگردانید. او به تظاهرات محبت آمیز نیازمند است و اگر روزی متوجه شدید كه او به حرف های شما چندان گوش نمی دهد و مرتب یك حرف را تكرار می كند، با لبخندی از او فاصله بگیرید تا خودش متوجه اشتباهش شود. او با هوش و زیرك است.

متولد اسفند مشكلات دیگران را درك می كند و احساس همدردی او بسیار شدید است. برای راه یافتن در دل او، این احساس را با درد دل كردن تقویت نكنید. این كار روحیه ی او را ضعیف می كند و فكرش را به دنبال مشكلات و مسائل می كشاند و البته در چنین حالتی، او وقتی برای اندیشیدن به شادی و محبت و دوستی نخواهد داشت.

متولد دوازدهمین ماه سال، معمولاً فكر باز و روشنی دارد و كمتر از دیگران انتقاد می كند. شما هم از او انتقاد نكنید. چنانچه مایل بود خدمتی به دیگران ارائه دهد، با او همراه شوید و خوش قلبی خود را به او ثابت كنید. او فردی قابل اطمینان و اعتماد است.

گاهی از اوقات، متولد اسفند در رابطه با پیش آمدهای روزگار، طریق عدم تحرك را پیش می گیرد و كاملاً بی تفاوت با مطالب برخورد می كند. این موضوع از روحیه ی صلح طلب او سرچشمه می گیرد، اگرچه كه او را بی قید و بند جلوه می دهد. در چنین حالتی، فقط یك دوست و مصاحب خونگرم كه با كلمات محبت آمیز و تكرار و تكرار این كلمات، بتواند امید و تحرك را به زندگی او بازگرداند، در دل او راه پیدا خواهد كرد.

راهی كه به دل متولد آخرین ماه سال می رود، راه محبت و صفا و صمیمیت و عشق و دوستی است؛ راهی كه به دل تمام انسان ها، از زمان خلقت آدمیزاد تا به ابد، كشیده شده و پایدار و جاوید بر جا خواهد ماند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[ به قلم : فرناز ] [ساعت : 08:06 ق.ظ ] [ موضوع : عمومی , ]
[ نظرات []] [لینک ثابت ] [ صفحه بالای ] [ نوشته شده در تاریخ : شنبه 1 تیر 1387 ]


تبلیغات

محل درج تبلیغات شما

© استفاده از مطالب و تصاویر مندرج در این وبلاگ با اطلاع قبلی نویسنده آن بلامانع است
Copyright © 2006-2008 Lover Tanha Team Web Development, All rights reserved