تبلیغات
فریادزیرآب - ضرب الاجل

...خوش آمدید

نازنینم بی نهایت از حضورت خوشحالم! با تمام وجود می گم خوش اومدی و دوستت دارم! حرف زیادی واسه گفتن نیست جز اینکه : فریاده من شکایته یه روحه بیقراره روحه که خسته از همه زخمیه روزگاره


ضرب الاجل

با سلام نظر به اینکه با کمبود فضا در وبلاگ نویسی روبرو هستیم مجبور به حذف بعضی از وبلاگ ها شدیم و وبلاگ شما از نظر تیم پشتیبانی میهن بلاگ جزو وبلاگ های بی محتوا قرار گرفته اگرشما وبلاگتان مورد نیاز است تا تاریخ 9/2/1387نام وبلاگ و یوزر و پسورد خود را به واحد پشتیبانی میهن بلاگ ارسال نمایید تا حذف نگردد با تشکر

سیدرضا موسوی

خب خنده داره دیگه !!!

عجب اولتیماتوم و عجب ضرب الاجلی !!!!!!

خوشحالم که فریاد زیر آب لقب بی محتوا رو یدک میکشه ! این خیلی عالیه !!

عالی تر از اون این آدم های به ظاهر رند و زیرک هستند که فکر می کنند با یه مشت ابله بی سواد و خرفت طرف هستند ! ابلهانی مثل خودشون که ساده ترین راه رو انتخاب کردند !! وقتی این کامنت رو دیدم یاد "ماشین سندر" های یاهو افتادم !!! خیلی باحال بود ، هر فرد به طاهر زیرک ! یک آدرس ایمیل اعلام می کرد و از کسانی که آی دی هاشون هک شده بود یا پسوردها فراموش شده بود خواسته می شد تا چند خط را پر کرده و به ایمیل مطرح شده ارسال کنند . خط اول متن ایمیل آدرس یاهو خط دوم آی دی که خواهان بازگرداندن پسورد اون بودند ، خط بعدی یوزر و پسورد همین آی دی فعال بود که افراد غیر آگاه با این کار دودستی و حسابی کادوپیچ آیدی های خودشون رو تقدیم این افراد می کردند و هیچ وقت پیش خودشون لحظه ای فکر نمی کردند که چه منطقی میتونه پشت این قضیه باشه ؟

جالب اینجا بود که اعلام میشد ظرف 24 ساعت ایمیل حاوی پسورد شما بهتون ارسال میشه ، ممکن هست به بیش از این زمان هم وقت نیاز باشه چون ماشین سندر حسابی سرش شلوغه چون درخواست ها بالاست !!!

نمیدونم تا الآن چند نفر بلاگر غیر حرفه ای به دام افتادند اما مجبور شدم که این کامنت خصوصی رو عمومی کنم تا بقیه میهنی ها هم کمک کنند تا این آقای " سید رضا موسوی " و همکارانشون رو از رسیدن به اهداف متعالی !! دور کنیم و کاسه کوزه شون رو به هم بریزیم !

راستی اگه این وبلاگ بی محتوا اعلام شده چطور با ارسال یوزر و پسورد محتوا به اون برمیگرده ؟؟؟

منتظرم تا از سیستم میهن حذف بشم !!! D:

 


[ به قلم : فرناز ] [ساعت : 10:04 ق.ظ ] [ موضوع : عمومی , ]
[ نظرات []] [لینک ثابت ] [ صفحه بالای ] [ نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت 1387 ]


تبلیغات

محل درج تبلیغات شما

© استفاده از مطالب و تصاویر مندرج در این وبلاگ با اطلاع قبلی نویسنده آن بلامانع است
Copyright © 2006-2008 Lover Tanha Team Web Development, All rights reserved