تبلیغات
فریادزیرآب - نسخ بی دلیل

...خوش آمدید

نازنینم بی نهایت از حضورت خوشحالم! با تمام وجود می گم خوش اومدی و دوستت دارم! حرف زیادی واسه گفتن نیست جز اینکه : فریاده من شکایته یه روحه بیقراره روحه که خسته از همه زخمیه روزگاره


نسخ بی دلیل

پ ن 1 -------->

 

ساعت 11 صبح

 

اداره امور مالیاتی جنوب تهران

 

بعد از کلی دوندگی و پاسکاری و بعد از تعطیلاتی که همه رو تقریبا کلافه کرده و قطعا هنوز خستگی کاری ایجاد نشده !

 

مسئول : تشریف ببرید ما پرونده رو بررسی می کنیم باهاتون تماس میگیریم .

 

ارباب رجوع : ( در حالی که از کم و کیف کار مطلع هست ) ، بررسی کردنش زمان زیادی نمیبره ، منتظر می مونم .

 

مسئول ذیربط (با املای صحیح تر ذینفع !!!) : آقا جون اصلا میدونی چیه ؟ من واسه انجام این کار انگیزه ندارم !!!!!!!! تازه وقت هم ندارم !

 

دم مملکتمون گرم !!!!

 

 

پ ن 2 -------->

 

نیمه ی اول داربی تهران ، گزارشگر : مزدک میرزایی

 

هنوز 3 ، 4 دقیقه از زمان آغاز بازی نگذشته که تلویزیون اولین سوتی های سال 87 رو میده . در حالی که مزدک مشغول گزارش و معارفه ی اول بازی هست صدای آقایی میاد که به مزدک یادآوری می کنه : " 3 ، 4 تا شعار داریم ، حتما تکرار کن " . در همین حین همه روی صفحه های تلویزیونی و بر روی مستطیل سبز شعار " استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی " رو میبینیم ، پیش خودمون فکر می کنیم این صدا و سیما داره از پسران آبی پایتخت حمایت می کنه !!! مزدک این شعار رو تکرار می کنه .

" ما تا آخر ایستاده ایم " شعار بعدی هست که روی زمین حک شده و مزدک به ناچار با توفیقی اجباری !! این شعار رو به مخاطبان فراوانش یادآوری می کنه .

مزدک که بلد نیست مثل خیابانی هموطن بازی در بیاره و حسابی ناسیونالیست باشه با دیدن شعار " سال نو آوری و شکوفایی " از خودش نوآوری به خرج میده و میگه : " قطعا بازیکنان هر دو تیم اگر نوآوری داشته باشند و تلاش کنند خصوصا در این سال که سال نوآوری و شکوفایی نامیده شده یقینا میتونند برنده ی زمین باشند !!! "

 

اما انگار پسران قرمز و آبی پایتخت نوآوری و شکوفایی سرشون نمیشه !

 

 

 پ ن 3 -------->

 

دکتر !!! علی فتح الله زاده ( حاجی فتح الله خودمون ) در برنامه ی ورزش و مردم گفت به این خاطر که در مورد مشکل شکایت  دستیار قلعه نوعی دچار کسر امتیاز نشیم خیلی سریع مجبور شدیم مبلغی رو به دبی بفرستیم . اما من این پول رو داشتم ولی نمیتونستم خیلی سریع به ارز تبدیل کنم و مجبور شدیم دست به دامن آقای آصفی بشیم !!!!!!!

 

همه مون میدونیم که پشت این حرف چه مسائلی نهفته هست .

 

ای بابا بیخیال تحریم !! اصلا به ما چه ؟ ما باید خودمون رو آماده ی جشن چند روز آینده بکنیم که فکر کنم 20 فروردین باشه !!!!!!!! شاد باشیم بابا !!!!!  به ما چه که مترو ............ ! فلجی مملکت به ما چه ؟ به این فکر کنیم که روز جشن میتونیم رایگان از مترو و اتوبوس استفاده کنیم .


[ به قلم : فرناز ] [ساعت : 01:04 ق.ظ ] [ موضوع : عمومی , ]
[ نظرات []] [لینک ثابت ] [ صفحه بالای ] [ نوشته شده در تاریخ : شنبه 17 فروردین 1387 ]


تبلیغات

محل درج تبلیغات شما

© استفاده از مطالب و تصاویر مندرج در این وبلاگ با اطلاع قبلی نویسنده آن بلامانع است
Copyright © 2006-2008 Lover Tanha Team Web Development, All rights reserved