تبلیغات
فریادزیرآب - سال سقوط عاطفه

...خوش آمدید

نازنینم بی نهایت از حضورت خوشحالم! با تمام وجود می گم خوش اومدی و دوستت دارم! حرف زیادی واسه گفتن نیست جز اینکه : فریاده من شکایته یه روحه بیقراره روحه که خسته از همه زخمیه روزگاره


سال سقوط عاطفه

چند روزی هست مخم داغونه ، ارور میده ،فهمیدم آور فلو یعنی چی ؟  دارم فکر می کنم که خیلی بد هست آدم بدون فکر دست به عملی بزنه . بدون شعور ، بدون منطق ، بدون در نظر گرفتن شرایط و محدودیت ها و حریم ها و موقعیت و روابط.

اصلا هیچ چیز رو نبینه ، هیچ چیز رو نفهمه ، شرایطش رو نتونه درک کنه ، اون وقت با این شرایط خواسته های بیجا داشته باشه ، بیشتر از اندازه ی خودش بخواد ، پاش رو از گلیمش درازتر کنه اون هم با وقاحت تموم، با خواسته و توقع نا بجا که فاقد حتی اپسیلونی عقل و منطق و درک باشه زندگی یکی دیگه رو دچار تشنج ، رکورد و پریشانی بکنه . از قدیم گفتند یک دیوونه یک سنگی رو توی چاه میندازه که صد تا عاقل نمیتونن در بیارندش بعضی ها هم میگن طرف شرم  حیا رو خورده روش هم یک لیوان آب !!!!

آخه چرا بعضی ها فقط کاری رو شروع می کنند اما هیچ وقت حتی واسه ثانیه ای به آخرش و مسیرش فکر نمی کنند ؟

چرا انقدر جنبه ندارند، انقدر شعور ندارن که بتونن بین رفتارهای اطرافیان تمایز قائل بشن ؟ چرا باید از مهربونی ، از احترام دیگران سو استفاده کنند ؟ چرا باید آدم رو وادار به واکنش دیگری بکنند ؟ آره شاید چون لیاقتشون همینه !! چرا نمیشه توی این خراب شده دیگه به کسی مهربونی کرد ؟چون مهربونی دیگه معنی نداره . داریوش راست میگه " سال سقوط عاطفه تا بی نهایت زیر صفر " . مگه دیگه به کسی عطوفت نشون داد ؟  آره با این آدم ها باید همینطوری برخورد کرد .  حالا میفهمم که اونایی که فکر می کردم خیلی خودشون رو با بقیه متمایز میدونن و یه جوری رفتار میکنند که اصلا به نظرم شایسته نیست اما حق دارند !!!!!!! اونا از من و ما بیشتر می فهمند .

کوته بینی ، سطحی نگری ، ساده گرفتن همه چیز میشه کل زندگشیون !

مشتی از فریاد ها آدم رو وادار به هوار کشیدن می کنه !

تموم شد !

نقطه سر خط

پ ن : باید از مهندس ! واسه این آهنگی که به موقع به من رسوند تشکر کنم . نیت چیز دیگه بود ولی مناسبت پیدا کرد  اما فقط این تکه اش :

 

حالا دیگه از چشمم اقتادی     

جواب خوبی هامو خوب دادی

 

 

 

 

 

 

 

 


[ به قلم : فرناز ] [ساعت : 06:03 ق.ظ ] [ موضوع : عمومی , ]
[ نظرات []] [لینک ثابت ] [ صفحه بالای ] [ نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1386 ]


تبلیغات

محل درج تبلیغات شما

© استفاده از مطالب و تصاویر مندرج در این وبلاگ با اطلاع قبلی نویسنده آن بلامانع است
Copyright © 2006-2008 Lover Tanha Team Web Development, All rights reserved