تبلیغات
فریادزیرآب - خونه تکونی فریاد زیر آب

...خوش آمدید

نازنینم بی نهایت از حضورت خوشحالم! با تمام وجود می گم خوش اومدی و دوستت دارم! حرف زیادی واسه گفتن نیست جز اینکه : فریاده من شکایته یه روحه بیقراره روحه که خسته از همه زخمیه روزگاره


خونه تکونی فریاد زیر آب

انقدر از هنر گرافیک ، خط و نقاشی خودم صحبت کردم که از طریق این وبلاگ با چند دوست گرافیست و هنرمند آشنا شدم ، اما تلاش های همه شون برای هنرمند ساختن من بی نتیجه بود !!

 

تا جایی پیش رفتم که صدای همه در اومد و همه متفق القول نظر مثبت به تغییر اساسی در قالب وبلاگ داشتند اما من همچنان همون هنرمند سابق بودم .

 

هم هنرمند بودم ! هم هنر داشتم !! و هم ایجاد تنوع برام سخت بود !

 

که ..........................

 

ارمیای عزیز بلاخره آستین ها رو بالا زد و قالب کاملی با تمام امکانات برام آماده کرد .

 

ناگفته نمونه که  در این وادی من تا دلتون بخواد ارمیا رو اذیت کردم و تا تونستم خرده فرمایش کردم و ارمیای عزیز هم بزرگواری نموه و با صبر و حوصله و شکیبایی وصف ناپذیری تمامی نظرات من رو به جان خریده و در در طراحی قالب اعمال نمودند که واقعا جای تقدیر داره .

 

باز هم از ارمیا تشکر می کنم و در برابر زحمت و صبرش سر تعظیم فرود آورده و امیدوارم وسواس های من رو ببخشه ،  امیدوارم بتونم با این قالب جدید مطالب خوبی رو ارائه کنم .

 

از شما دوستان خوبم ، خصوصا فریاد زیر آبی های قدیمی میخوام نظرشون رو در ارتباط با این تغییر در همین پست بیان کنند ، البته به ارمیا قول میدم که سر به کوه و بیابان نذاره !!

 

 


[ به قلم : فرناز ] [ساعت : 12:02 ب.ظ ] [ موضوع : عمومی , ]
[ نظرات []] [لینک ثابت ] [ صفحه بالای ] [ نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1386 ]


تبلیغات

محل درج تبلیغات شما

© استفاده از مطالب و تصاویر مندرج در این وبلاگ با اطلاع قبلی نویسنده آن بلامانع است
Copyright © 2006-2008 Lover Tanha Team Web Development, All rights reserved