تبلیغات
فریادزیرآب - لعنت بر سازمان رنجش

...خوش آمدید

نازنینم بی نهایت از حضورت خوشحالم! با تمام وجود می گم خوش اومدی و دوستت دارم! حرف زیادی واسه گفتن نیست جز اینکه : فریاده من شکایته یه روحه بیقراره روحه که خسته از همه زخمیه روزگاره


لعنت بر سازمان رنجش

لعنت بر سازمان رنجش

اون از امتحان گرفتنشون ، اون از پاسخگویی مسئولانشون ، اون از تسلیم نشدن در برابر این همه دانشجو و اسایتد  ، اون از ظرفیت هاشون ، اون از فرهنگی های از ما بهترونشون که همیشه ازشون متنفر بودم و حالا این تنفر چند برابر شده  ، اون از کمیته روانشناختی آزمونشون ، حالا این هم از اعلام نتایجشون !

از دیشب ساعت 12 همه رو علاف کردند ! در خبرگزاری مهر اعلام شده بود ساعت 12 بامداد ، شریف نیوز نیز همینطور ، ایسنا گفته بود فردا ( این فردا ساعت چند هست خدا عالمه ! ) . از ساعت 11 توی روم مربوط به بچه های کارشناسی بودم ، از استرس بچه ها حالم دگرگون شد !! شمارش معکوس شروع کرده بودند ، یه سری ها هم عزاداری راه انداخته بودند ، در نوع خودش جالب بود ، همه افرادی بودند که در این 1 ماه همدرد بودیم و در این مدت با هم آشنا شده بودیم .

عقربه ها از 12 گشت و ما هی سایت سنجش رو رفرش کردیم . اما مدام این جمله رو میدیدیم !

مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1386 به پایان رسید


ضمن آرزوی توفیق برای کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر خود فرض می دانیم از استقبال داوطلبان از رویکرد جدید سازمان سنجش صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.
تیم فنی سازمان سنجش این همکاری گسترده شما داوطلبان را ارج نهاده و تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب تر به کار خواهد بست.
همچنین درصورتیکه در مواردی هر چند ناچیز تعداد کمی از داوطلبان دچار زحمت شدند، عذرخواهی صمیمانه خود را اعلام می نماییم.

به امید فردایی بهتر

و.............

جالبه ! از بچه های سراسری اینطور عذرخواهی میشه چون ممکن هست دچار زحمت شده باشند ، اما این همه فریاد ما ، این همه ظلمی که در حقمون شده ، حقوق پایمال شده مون ، چیزی که واسه ما خواسته زیادی نبوده ( گرفتن حداقل نتیجه در برابر حداکثر زحمت ) ظاهرا به گوش هیچ کس نرسیده ! هیچکس

وقتی ادعا می کنند سوال های ما استاندارد بوده و ضعف از موسسات کنکور بوده ( به جز موسسه شیرافکن ) ، وقتی نمیپذیرند سوالشون غلط بوده و پاسخ در گزینه ها نبوده و میگن سوال ابهام داشته ، وقتی میگن اعلام سرفصل در مقطع تحصیلات آکادمیک عالی به ما مربوط نیست ، وقتی سوالتشون دارای ایراد علمی هست و نمی پذیرند ، چطور میشه 2 روز قبل پیک سنجش کد رشته رو اشتباه چاپ نکنه ( تقصیره روزنامه هست نه خدای نکرده سازمان محترم سنجش ) ؟ خدا رو شکر این یکی رو زیر بار رفتند ، این مورد هم لنگه ی تایپ سوالاتشون هست که نصفش مشکل پیدا کرده بود .

بعد از ساعت 1 با مراجعه به اون اتاق گفتگو روی صفحه اصلی نوشته شد : لعنت بر سنجش کوفتی !

در این شرایط مبرهن هست که مسئول به روز رسانی سایت به خودش اجازه نمیده از خواب قشنگش بکاهه و بیاد نتایج ما ( اون هم اولیه ) رو بزنه !

این در صورتی هست که متفقا قرار بود نتایج سراسری ها 8 صبح اعلام بشه اما چون خونشون رنگین تر بود 12 شب قبل نتایج رفت روی سایت .

2 روز به خاطر سراسری ها اعلام نتایج ما رو به تعویق انداختند صدامون در نیومد .

در این صورت هست که میگن رادیو گفته 4 بعد از ظهر امروز اعلام میشه ، یه سری میگن 8 صبح ، یک سری 20

و این یعنی آخر قانون مندی و نظم و عدالت در یکی از مهمترین سازمان های کشور که به جوانان وابسته هست .

  


[ به قلم : فرناز ] [ساعت : 08:08 ق.ظ ] [ موضوع : عمومی , ]
[ نظرات []] [لینک ثابت ] [ صفحه بالای ] [ نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 24 مرداد 1386 ]


تبلیغات

محل درج تبلیغات شما

© استفاده از مطالب و تصاویر مندرج در این وبلاگ با اطلاع قبلی نویسنده آن بلامانع است
Copyright © 2006-2008 Lover Tanha Team Web Development, All rights reserved