تبلیغات
فریادزیرآب - بلا کنکور ۸۶

...خوش آمدید

نازنینم بی نهایت از حضورت خوشحالم! با تمام وجود می گم خوش اومدی و دوستت دارم! حرف زیادی واسه گفتن نیست جز اینکه : فریاده من شکایته یه روحه بیقراره روحه که خسته از همه زخمیه روزگاره


بلا کنکور ۸۶

به منظور آگاهی از کم و کیف زلزله ی ۲۲ تیر امسال حتما به این فروم سری بزنید .

این فروم جور من رو میکشه تا برگردم !!

http://karshenasi.com/pme/forum/viewtopic.php?t=151&sid=8453e0d503169f2f376c2251ceb26a79

http://karshenasi.com/pme/forum/viewtopic.php?t=42&sid=501c941cf07a2ad51eee044cc35ad1e5 

سلام به اندازه ی 21 روز دوری !

قرار بود بیام و بعد از کنکور بنویسم . از اونجایی که بدقولی رو به شدت محکوم می کنم ! به همین خاطر اومدم چند خطی بنویسم تا بعد . چون مغزم هنوز هم هنگه .

فردا عازم مسافرت کوچکی هستم و اونجا همه چیز رو می نویسم و وقتی برگشتم مطالب رو در وبلاگ قرار میدم . هر چند که میخوام برم تا همه چیز رو فراموش کنم اما می نویسم .

می نویسم و فریاد می زنم از مملکت بی در و پیکرمون ! همون طور که یک شبه طرح سهمیه بندی بنزین شکل میگیره ، احتمالا نیمی از یک شب لازم هست تا منابع کنکور بدون اطلاع قبلی تغییر کنه . تا همون طور که با جیره بندی بنزین روی اعصاب همه راه رفتند این بار این پیاده روی روی مغزهای ما باشه .

از نحوه ی برگزاری ، از سوالاتی که بعد از 3 ماه بی وقفه درس خوندن و از کاستن از هر نوع تفریحم حفظ کردن نزدیک 400 ، 500 نکته و فرمول تنها از هر کتاب ، وقتی برید سر جلسه و ببینید هیچ کدوم از آموخته ها نیست چی کار می کنید ؟

وقتی مقسمی سر کلاس ها گلوش رو پاره می کرد و می گفت این تکه برنامه از بس توی کنکورها تکرار شده ، این ریتم تست از بس اومده پس حفظش کنید تا وقتتون رو نگیره .

وقتی قرار باشه از آزاد امسال ( آذر ماه 86 )  پاسکال حذف بشه و به جای اون ویژوال بیاد اما امسال نه تنها از پاسکال نیومد که از سی هم نیومد و به جاش از سی پلاس پلاس و سی شارپ و  ویژوال اومد .

مثل اینکه زبان انگلیسی بخونید و از فرانسه ازتون سوال بپرسن .

دلم از این میسوزه از این همه وقتی که صرف کردم . همه بد دادند . فقط خیلی خودم رو کنترل کردم که هر چیزی رو نزنم . منتظرم ببینم نفر اول امسال چه درصدهایی میاره ؟ شاید امسال درصدهای منفی هم پذیرش بشن .  

وای که همه ی فریاد ها تو گلوم گیر کرده .

با وجود کلی خواب که امروز کردم هنوز هم نیاز دارم تا اون همه بیخوابی رو جبران کنم .

لعنت به ..................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[ به قلم : فرناز ] [ساعت : 11:07 ق.ظ ] [ موضوع : عمومی , ]
[ نظرات []] [لینک ثابت ] [ صفحه بالای ] [ نوشته شده در تاریخ : جمعه 22 تیر 1386 ]


تبلیغات

محل درج تبلیغات شما

© استفاده از مطالب و تصاویر مندرج در این وبلاگ با اطلاع قبلی نویسنده آن بلامانع است
Copyright © 2006-2008 Lover Tanha Team Web Development, All rights reserved